Dwa złota w Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych i turniej dzieci w Wolbromiu

27.05.2017 w Luboniu koło Poznania odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych  Białą Gwiazdę reprezentowała trzy osobowa grupa z której dwoje Karol Szterleja i Krzysztof Długopolski po emocjonujących walkach wywalczyli złote medale, tuż za podium na czwartej pozycji znalazł się Karol Czeluśniak. W zawodach brało udział blisko 80 judoków z całej Polski, co świadczy o dużej popularności judo wśród osób niepełnosprawnych.

W tym czasie w  Wolbromiu odbył się Turniej Judo Dzieci – V Memoriał im. Doroty Nowackiej. Białą Gwiazdę z dumą  reprezentowała piątka zawodników. Po zaciętych bojach, wszyscy wywalczyli medale –  jeden złoty, trzy srebrne i jeden brązowy. Na najwyższym podium stanął Samuel Mulka, srebro wywalczyli Andrzej Radziszewski, Wiktor Skrobiszewski i Brunon Dolata. Brązem poszczycić może się Frania Kobylańska. Wszyscy spisali się rewelacyjnie, godnie reprezentując Wisłę Kraków.