Pierwsze medale Ligi IJL w Judo w Jaśle zdobyte

W sobotę 04.03.2017 odbył się pierwszy z turniejów IJL. Reprezentowało w nim nasz klub jedenastu zawodników aż w czterech kategoriach wiekowych.
Zaczynając od najmłodszych Amelia Glijer U9 wywalczyła dla naszego klubu złoty medal! W kategorii U11 Samuel Mulka zajął 3 miejsce. W dzieciach starszych reprezentowała nas czwórka zawodników Wirginia Mulka i Paweł Bukowiec 3 miejsce, Franciszka Kobylańska 2 miejsce i Andrzej Radziszewski uplasował się na 5 pozycji.
W kategorii młodzik Jakub Lach i Szymon Kok uplasowali się na 5 miejscu, Wojciech Gawęda 7 miejsce, Jan Barwacz i Jakub Moskal po emocjonujących pojedynkach odpadli w eliminacjach. W turnieju wzięło udział blisko 700 osób. Liga International Judo League to zawody młodzików i dzieci w których zawodnicy zbierają doświadczenie w  walce judo ale też z 8 startów medale które stworzą jeden wspólny medal.
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.