PRACOWITY WEEKEND JUDOKÓW WISŁY

20161015_201309Bardzo bogaty w imprezy, a także sukcesy sportowe okazał się ostatni weekend 15-16.10.2016 dla judoków TS Wisła Kraków.
W sobotę na obiektach zakopiańskiego COS-u, odbywał się Międzynarodowy Turniej Dzieci w judo.
Podczas tej imprezy dzieciaki z sekcji judo Wisły Kraków zdobyli trzy brązowe medale tj;
Kinga Stańda, Jan Barwacz, oraz Paweł Bukowiec.

W tym samym dniu w Oleśnicy, podczas Międzynarodowych Mistrzostw Oleśnicy w Judo (były to zawodu rangi Pucharu Polski) , złoty medal wywalczył w kategorii do 55 kg nasz junior młodszy – Paweł Tylek.

Jak się okazało, to nie był koniec sukcesów judoków z pod znaku „BIAŁEJ GWIAZDY”. W niedzielę podczas drugiego dnia zawodów w Zakopanem, na tatami wyszli młodzicy rywalizujący w Międzynarodowym Otwartym Pucharze Polski. Także i tu rewelacyjnie zaprezentowali się nasi niedawni uczestnicy Mistrzostw Polski tzn;
Kacper Gabor, Oskar Gabor i Karol Kowalski wywalczyli pierwsze miejsca, natomiast Mateusz Kukułka zdobył brązowy medal Pucharu Polski Młodzików.
Nasza drużyna młodych judoków Wisły Kraków, uplasowała się w klasyfikacji drużynowej na I miejscu, za co w nagrodę otrzymała okazały puchar. A już w ten weekend 22-23.10.2016 w Katowicach zobaczymy trzech naszych reprezentantów podczas Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów Danuta Majcher -48 kg, Sebastian Tylek -73 kg i Aleksander Wrona -81 kg.

TRZYMAJMY KCIUKI ZA NASZYCH REPREZENTANTÓW!!!!