Judocy z Młodzieżowej Olimpiady wracają z medalami

Podczas rozegranych w Pile finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w judo, trzy medale wywalczyli kadeci Wisły Kraków.

Najwyżej z Wiślaków na drugim  miejscu uplasował się Karol Kowalski 46 kg, zdobywając srebrny medal i tytuł Vice Mistrza Polski.
Trzecie lokaty i brązowe krążki wywalczyli w wadze do 66 kg Kacper Karaś, oraz w kategorii do 81 kg Albin Kocioł.

Tuż za podium na piątym miejscu zawody ukończył Kacper Gabor 50 kg.  W turnieju uczestniczył także, Karol Batko 66 kg, ale jemu mimo dzielnej postawy nie udało się uplasować na punktowanym miejscu.

Wygrane pojedynki całej wymienionej wyżej piątki judoków, a także wywalczone lokaty, przyczyniły się do zdobycia przez Wiślaków trzeciego miejsca w klasyfikacji klubowej (drużynowej) w judo mężczyzn.