UDANY POCZĄTEK SEZONU 2017 NASZYCH JUDOKÓW

W dniu 18 lutego w Krakowie, na obiektach TS Wisła Kraków sekcji Judo odbył się IV MEMORIAŁ Pawła Pytlińskiego tragicznie zmarłego zawodnika sekcji judo. Turniej w kategorii młodzików miał charakter rankingowy do Kadry wojewódzkiej, a w juniorach młodszych towarzyski. Nasi wychowankowie spisali się znakomicie zdobywając łącznie 11 medali: 5 złotych, 3 srebrne, 3 brązowe. Najlepiej w młodzikach spisali się Wojciech Gawęda, Jan Barwacz, Karol Kowalski którzy zajęli 1 miejsce w swoich kategoriach wagowych, trzecie miejsce wywalczył Jakub Moskal. Natomiast w juniorach młodszych 1 miejsce zdobyli Paweł Tylek, Kacper Gabor. Na drugim stopniu podium stanęli Alan Polus, Kamil Gwóźdź, Oskar Gabor. Na najniższym stopniu podium stanęli Maciej Adamczyk, Mateusz Kukułka.