Składki w miesiącu maju

Drodzy Zawodnicy, Rodzice, Członkowie Towarzystwa Sportowego Wisła KrakówZ ogromnym smutkiem w ostatnich tygodniach patrzymy na pustą salę Judo oraz zawsze tętniące pracą treningową, obiekty naszego klubu. Przyszedł jednak czas zmierzenia się z wyzwaniem, jakie do tej pory nie miało miejsca w naszym życiu. Wiemy, że wszyscy nasi zawodnicy i ich Rodziny bardzo odpowiedzialnie podeszły do tej próby i za to Wszystkim bardzo dziękujemy. Trenerzy i instruktorzy naszego klubu są cały czas w kontakcie ze swoimi podopiecznymi i realizują program treningowy poprzez zajecia on – line w domu i będą to robić, aż do momentu kiedy będziemy znowu mogli wrócić do normalnej pracy treningowej i zawodów sportowych. Pomimo faktu, że obiekty stoją puste, to jednak sekcja ponosi cały czas ogronymi kosztami zwiażnymi z opłatą za leasing tatami oraz mediów i innymi stałymi należnościami niezbędnymi do normalnego funkcjonowania.Jednym z podstawowych składników przychodów są składki opłacane każdego miesiąca przez zawodników naszej sekcji i to Rodzice są głównym sponsorem naszej sekcji. Bez Państwa pomocy będzie nam bardzo ciężko przetrwać.Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą, żeby w miesiącu maju uregulować składki w wysokości 50% należności opłacanej naszej sekcji.Wszyscy mamy nadzieję,że w miarę szybko uda się powrócić do normalności a Państwa pociechy będą znowu mogli się cieszyć treningami i rywalizacją sportową. Życzmy sobie tego wszyscy, jednak teraz w tych najważniejszych dniach i tygodniach jakie przed nami- ZOSTAŃMY W DOMU ! Trenerzy Judo
Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.