Dwa srebra w Pucharze Polski Juniorów Młodszych

Z odbywających się w Bytomiu zawodów Pucharu Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych nasi zawodnicy przywieźli dwa srebrne medale. Na drugim stopniu podium stanęli Kacper Karaś (kat.73 kg) oraz Albin Kocioł (kat. 81 kg).

Karaś w drodze po srebro stoczył pięć pojedynków wygrał z Dawidem Zalasem, Tomaszem Prymasem, Piotrem Muszyńskim, Jakubem Witkowskim, w pojedynku finałowym lepszy okazał się Wojciech Grądzki.

Albin Kocioł odniósł trzy zwycięstwa, pokonał: Macina Pardo, Ignacego Studnickiego, Dominika Popielarza , w walce o złoto musiał uznać wyższość Dmitrija Janczylikia.

Dwóch zawodników naszej sekcji zakończyło udział w PP po jednej walce. W kat. 81 kg Jakub Lach przegrał z Dmitrijem Janczylikiem (UKS Galeon Gdynia). Natomiast Wojciech Gawęda (kat. 66 kg) nie sprostał Michałowi Wysockiemu (UKJ “ASzWoj Warszawa”).

Szczepaniak Piotr w kat. wagowej 73 kg stoczył dwa pojedynki. Odniósł zwycięstwo w walce z Michałem Zaskórskim (AZS AWF Gorzów Wlkp.) oraz przegrał z Frankiem Zawistowskim (UKJ Yuko Józefów).

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.