WIŚLACY POLUBILI BRĄZ. Puchar Polski Młodzików oraz turniej dzieci w Zakopanem

Cztery brązowe medale w miniony weekend, wywalczyli młodzi judocy TS Wisły Kraków podczas turnieju judo w Zakopanem.
W pierwszym dniu zawodów do rywalizacji stanęło ponad 300 judoczek i judoków z kraju i z zagranicy w Międzynarodowym Zawodach Dzieci w Judo. Młodzi krakowianie po bardzo emocjonujących bojach wywalczyli trzy brązowe krążki.
Kajetan Guzda oraz Samuel Mulka zdobyli brązowe medale w kategorii wagowej do 44 kg. Na takim samym stopniu podium stanęła także, Franciszka Kobylańska rywalizująca w wadze do 50 kg.
W niedzielę na zakopiańskie tatami wyszli natomiast młodzicy i młodziczki rywalizujący w Pucharze Polski. Tu także widoczni byli zawodnicy z pod znaku Białej Gwiazdy.
Trzecią lokatę i kolejny brązowy medal w kategorii do 66 kg., wywalczył Jakub Lach. Jego klubowi koledzy, Jakub Moskal w wadze do 38 kg., ukończył rywalizację na czwartym miejscu, a Michał Adamczyk do 50 kg., ostatecznie uplasował się na VII pozycji.