WARSAW JUDO OPEN 2016 24-25.09.2016

warsaw-open-2016
W pierwszym dniu rywalizacji w Międzynarodowym Pucharze Polski juniorów, juniorów młodszych i młodzików – Warsaw open 2016, judocy Wisły Kraków – Bartek Karaś i Albin Kocioł, wywalczyli dwa brązowe medale.
Obaj nasi brązowi medaliści startowali w kategorii do 66 kg. Z tym, że Bartosz Karaś rywalizował w grupie wiekowej juniorów, a Albin Kocioł walczył jako młodzik.
Nie udało się niestety, powtórzyć tego osiągnięcia dwóm innym naszym reprezentantom, rywalizującym w grupie wiekowej młodzików tj; Kacprowi Karasiowi 55 kg i Oskarowi Gaborowi w wadze do 50 kg. W walkach o brązowe medale musieli uznać wyższość swoich rywali, plasując się ostatecznie na V miejscach.
Warto tu zaznaczyć, że w dwudniowych zmaganiach na warszawskich tatami, wzięło udział blisko 1500 zawodniczek i zawodników z ponad 30 krajów. Drugi dzień turnieju i kolejne dwa medale, zdobyli judocy „Białej Gwiazdy”. Danuta Majcher w kategorii wagowej do 48 kg., wywalczyła w juniorkach srebrny krążek, a brązowy medal przypadł w udziale Pawłowi Tylek 55 kg., startującemu w kategorii wiekowej juniorów młodszych.
Tuż po zawodach poniedziałek i wtorek zawodnicy zostali na walkach treningowych w których pozostało około 500 zawodników uczestniczących w zawodach. Stoczone blisko 12 walk na każdym treningu z różnymi zawodnikami podniesie poziom naszych zawodników na wyższy level. Wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia dostępne na https://photos.google.com/share/AF1QipP-iixK2e5PmX6p3R4a5Si9m511jaIUCDFh2xcrDP-pN8iMSIUHu-7-h0Lw5NUCVQ?key=Y2NGTjVwZXdKZE15VWRzTXFFVjF3Q1NYZ1hOTUVR

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.